Annelerin Tercihi Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Annelerin Tercihi Ödülleri!
ebebek tarafından, anne ve bebeğe dair sektörün en’lerini belirlemek amacıyla düzenlenen Annelerin Tercihi ödülleri ile anneler sektör dinamiklerini belirledi. 17 farklı kategoride 96 ürünün aday olduğu yarışmada, bebekleri için daima en iyisini isteyen anneler yaşadıkları deneyimlerden yola çıkarak ürünlerle ilgili değerlendirmeler de bulundu. Tüm Türkiye’den oylamaya katılan annelerin takdirini kazanan markaların  içinde yer alan Kraft, Calipso Plus Oyun Parkı ve Techno Fix Oto Güvenlik Koltuğu  Annelerin Tercihi ödülüne layık görüldü.


Kısa kenarda bebeğin parka kolaylıkla girip çıkabileceği fermuarlı penceresine sahip olan Kraft Calipso Plus Oyun Parkı  aynı zamanda farklı yaşlarda kullanım için ilave ara kata sahiptir. Alt değiştirme alanının yanında yer alan 3 adet fonksiyonel cebi ve bebeğin ayağa kalkmasını sağlayan halkaları mevcuttur.
 Sallanma aparatı ile beşik olarak kullanılabilen Calipso Plus Oyun Parkı  iki ayağında  yer alan frenli tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.


Oto koltuğu 1 Haziran 2010’da yürürlüğe giren Trafik Yönetmeliği ile Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de  kullanımı zorunlu hale getirildi. 
Oto koltuklarında öncelikle dikkat edilmesi gereken konu güvenliktir. Bu nedenle, çocukları için oto koltuğunu almak isteyen ebeveynlerin tercihi çok önemlidir.

Techno Fix oto koltuğu Kraftın diğer ürünleri gibi Avrupa Standardı belgelidir,

4 farklı yatış pozisyonuna ayarlanabilen oturma ünitesi, bebeğin güvenliği için 5 noktalı emniyet kemeri bağlantısı ve yan koruma sistemi ile yandan gelebilecek darbelere karşı yüksek koruma ve aynı zamanda Isofix ve Top Tether sistemi ile bağlanabilme gibi birçok özelliği bir arada sunan Techno Fix Oto koltuğu Grup 1-2-3 (9-36 kg ) arasında kullanılır.
Bizleri tercih eden ve  oy veren  tüm katılımcılara Kraft ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.
32 yıldır Kraft ile bebeğiniz güvende…..